Jste zde: Domácí stránka |
Sokol Běchovice > Sportovní oddíly > In-line > Výlet po nové dálnici

Výlet po nové dálnici

15.9.2010

Výlet po nové dálnici

     Na sobotu 18.9.2010 máme naplánovaný výlet na novou dálnici mezi D1 a D5. Předpověď počasí je slibná. Takže sraz nás všech upřesňuji v 10 hodin na parkovišti LIDLu v Jesenici. Je to na výjezdu z Jesenice směr Nová Hospoda (stará Benešovská výpadovka) po pravý straně. Proveřil jsem trasu a hlavně spády, proto můj první úmysl, projet celý nový úsek je nereálný. Proto bychom se projeli od Jesenice k tunelům u Točníka a zpátky, a jestli nám to bude málo, tak následně můžeme zdolat trasu Jesenice - Modletice a zpět. Zvu všechny tak jak jsem to psal už dříve. Nebruslící rodiče na kolech a všechny ostatní na bruslích.

     Protože se nám zkracuje sluneční svit, tak posouvám začátek nedělních tréninků od neděle 19.9.2010 na 17 hodinu.

     Trénink v neděli 26.9.2010 se neuskuteční z důvodu účasti většiny z nás na závěrečném závodě seriálu LIL v Pardubicích.

     Pro ty, kteří nepojedou do Pardubic doporučuji účast na in-line závodech v rámci běžeckého závodu Běchovice - Praha. Podrobnosti jsou na našich webových stránkách. Pozor! Netýká se to Vojtu, toho bych moc rád viděl s náma v Pardubicích.

     V neděli jsme byli na LILu v Plzni. Děti Fajkusových nám všem dělají velikou radost. Markétka byla suveréně první a Radek s přehledem uhájil místo druhé. Hezky zabojovali i Patrik Domin, Filip Dostál i Anetka Filáčková. Podali velmi dobrý výkon, který se projevil i v dosažených časech. Škoda byla, že Adélka Drábková z důvodu sobotního zranění nemohla startovat. Myslím si, že by byla na stupních vítězů taky. Vojta se znova zlepšuje a mohl být v Plzni s náma taktéž.

     Přeji Hezký den a včer se uvidíme na tréninku v Běchovicích.

Milan Horn

Kontakt

Areál správce
tel. +420.728 160 138        

Chata správce
tel. +420.602 663 354

NÁMĚTY ...
PŘIPOMÍNKY ...
STÍŽNOSTI ...

Loading...

In-line

Krátké zprávy

Běchovická korunka 2024

Záříjová Běchovická korunka 2024 se uskuteční 4.září 2024 


Od září na areálu streatdance a cvíčo pro děti do 7 let

od září zahajujeme spolupráci se společností www.doublecookies.cz