Jste zde: Domácí stránka |
Sokol Běchovice > Sportovní oddíly > In-line > Grossenhain - 30.8. - 31.8., Německo

Grossenhain - 30.8. - 31.8., Německo

1.9.2014

Vlajkonoš týmu - Erik MalečekVlajkonoš týmu - Erik Maleček
Vlajkonoš týmu - Erik Maleček
Marek Procházka při své premiéřeMarek Procházka při své premiéře
Marek Procházka při své premiéře
Sofie Drmotová ve svém prvním závoděSofie Drmotová ve svém prvním závodě
Sofie Drmotová ve svém prvním závodě

    Poslední víkend letošních prázdnin (30.-31.9.2014) jsme s devíti dětmi absolvovali vůbec první závod našeho oddílu v zahraničí. Zúčastnili jsme se regionálních závodů v Grossenhainu v Něměcku. Počasí nám moc nepřálo. V sobotu, když jsme přijeli, byla dráha mokrá po dešti. Odpoledne proschla, ale v neděli začalo pršet ve dvě hodiny ráno a pršelo až do polední přestávky. Dráha v Grossenhainu je dvě stě metrů dlouhá, s rovinkami o délce 50 metrů a hodně klopenými zatáčkami, ve kterých se dá předjíždět i venkem, na rozdíl od naší nebo benátecké dráhy. I když byla dráha mokrá, asfalt nijak moc neklouzal a děti proto jezdily v pohodě.


    Na to, že jsme absolvovali poprvé závody v zahraničí, za účasti asi deseti německých klubů plus tří českých a jednoho polského, vůbec jsme nehráli druhé housle. Opak byl pravdou. Získali jsme dvě první místa a tři čtvrtá!!! Přitom Sofii Drmotové a Verče Špatkové na "bednu" chyběl maličký kousek. Všechny děti musím pochválit za předvedéné bojovné výkony. Jednoznačně vynikal v jednotlivých závodech Patrik Maleček. Tři tratě - tři první místa a jednoznačně se stal vítězem ve své kategorii. U Patrika jsem předpokládal, že by mohl být na stupních vítězů, a možná i nejvýš. O žádném dalším vítězství se mi ani náhodou nesnilo. Proto vítěství ve štafetě kluků bylo velice příjemným překvapením. Postavili jsme do štafety Patrika Malečka, Marka Procházku a půjčili sme si z klubu RTS Praha bývalého rivala našeho Páti Metoděje Jílka. Byl to pro mne infarktový závod, který ale kluci nakonec zvládli jako staří harcovníci.


    Reprezentační trenérka Lída Krupková z Modřanského oddílu se velmi pozitivně vyjádřila o naší účasti jak na webových stránkách, tak i při osobním setkání. Vyjádření "Milane děláš to dobře" mne od ní moc potěšilo.


    Na místním stadionu jsme kempovali. Děti a taky rodiče byli v pohodě, a myslím si, že jsme si všichni, tyto závody v Grossenhainu pohodě užili.


Milan Horn

FOTOGALERIE ze závodů: ZDE

FOTOGALERIE ze závodů na stránkách domácího týmu GRV.

Kontakt

Areál správce
tel. +420.728 160 138        

Chata správce
tel. +420.602 663 354

NÁMĚTY ...
PŘIPOMÍNKY ...
STÍŽNOSTI ...

Loading...

In-line

Krátké zprávy

Běchovická korunka 2024

Záříjová Běchovická korunka 2024 se uskuteční 4.září 2024 


Od září na areálu streatdance a cvíčo pro děti do 7 let

od září zahajujeme spolupráci se společností www.doublecookies.cz