Jste zde: Domácí stránka |
Sokol Běchovice > Areál SANK

Areál SANK

Načítám...
Areál SANK

 

SANK (Sportovní Areál Na Korunce) se otevírá - ZVEME VÁS 

 Přípravné a organizační práce byly dokončeny a areál byl po podpisu smlouvy předán do dlouhodobého pronájmu O.S. TJ SOKOL Praha 9 - Běchovice II (zkráceně SB2) dne 4.7.2007.

 

Tři měsíce zkušebního provozu ukázalo drobné chybky, ovšem také možnost velmi kvalitního sportovního vyžití. Dosavadní komentáře návštěvníků jsou veskrze pozitivní. Otevřeno je každý den od 9-22hodin, vstup veřejnosti do areálu je volný (tenisové kurty a víceúčelové hřiště jsou ohrazená placená sportoviště), vše za podmínek daných provozních řádem a ceníkem, který schválilo zastupitelstvo MČ Běchovice (mj. - zákaz vstupu psům i na vodítku, zákaz kouření, vstupu osobám opilým či nevhodně se chovajícím, nutnost vést bicykl, mládež na in-line dráhu jen s ochrannou helmou, atd.)

Co areál nabízí?

1/ In-line dráhu evropské kvality - ačkoliv se jedná o jedinou dráhu tohoto typu v Čechách, není její užívání zpoplatněno a je volně přístupna všem zájemcům o bruslení, výhodou je hlavně její bezpečnost, nehrozí zde nebezpečí ze strany  cyklistů a chodců ,kteří ohrožují bruslaře na přeplněných stezkách rádoby určených pro bruslení, jediným omezením jsou pak jen tréninky in-line oddílu.

In-line oddíl připravuje na této dráze závody, jejichž četnost se bude postupně zvyšovat s tím, že se nebude zaměřovat pouze na výkonnostní sport, který bude hlavně divácky velice atraktivní, ale také na fitnes-kategorie, které se můžou účastnit všichni, kteří budou mít zájem si změřit své síly a závodů se běžně neúčastní. První veřejný in-line závod proběhne 11.8.2007, podrobné propozice najdete na nástěnce uvnitř SANK.

2/ Tenisové antukové kurty (4x) závodních parametrů s umělými lajnami.

Platba 100,- nebo 125,- kč/hod podle časových pásem. Možnost členství v oddílu pro každého - výhodnější hodinové sazby, možnost účast v soutěžích od PTS, atd.  dále je možné oslovit tenisové trenéry, kteří Vás mohou osobně nebo ve skupině trénovat.

Zároveň zveme všechny hráče začínající, rekreační nebo veterány vyzkoušet povrch, který připravila profesionální firma Sibera a syn. Připravuje se od října také instalace přetlakové haly pro dva kurty - hledáme dlouhodobé celosezónní pronájmy.

3/ Víceúčelové hřiště s uživatelsky velmi příznivým trávníkem 3.generace (měkký povrch šetří klouby, vrchní gumový granulát zamezuje odřeninám), který poskytuje velmi reálný zážitek "trávníku" při hře a při pohybu nejen závodním hráčům, ale také rekreačním hráčům včetně dětí. Nyní je plocha využívána zejména pro malou kopanou - probíhají zde zápasy v rámci PSMF - futsal, Hanspaulská a Veteránská liga, vše pod záštitou ČMFS. Oddíl futsalu se účastní těchto soutěží, od září nově také veteránské ligy, organizuje tréninky, turnaje a další sportovní akce. Základní cena hřiště je 500,-kč/hod, nabízíme slevy při různých délkách smluvních rezervací.

4/ Další aktivity jsou např. nohejbalové turnaje na antukových kurtech pro tříčlenná družstva.

V areálu je možné po dohodě pořádat sportovně-společenské akce pro skupiny. Zázemím je příjemný bufet s velkou terasou a vyhlídkovou plochou, ze které je možné sledovat sportovní dění.

Na závěr je třeba říci, že zatím chybí část objektu zázemí - nicméně MČ v čele s panem starostou usilují o získání potřebných prostředků na dokončení.

Po dohodě z MČ Běchovice jsme zvýhodnili místní obyvatele a je možné využít slevy na jednorázové platby za pronájem sportovišť (tenis + víceúčelovka) ve výši 15% - je nutné se prokázat platným dokladem trvalého bydliště, např. OP.

SB2 je občanské sdružení, které organizuje sportovní aktivity v této lokalitě již několik desetiletí a tedy i několik generací. Současné vedení pracuje ve složení J. Hřebíček (starosta), T. Platil (jednatel) J. Hozman (správce), J. Semko (pokladník), V. Kleinhampl (členové), P. Urban (hospodář), Z. Hobík (sporty), pro případné dotazy neváhejte kontaktovat kohokoliv z vedení SB2 nebo správce v areálu, který je na tel. 728 160 138.

Těšíme se na Vaši návštěvu!!!

 

za SB2 Vás zve Jan Hřebíček

12.1.2011 Fotogalerie přestavby SANK

Celou fotogalerii přestavby SANK naleznete na více

25.6.2010 FOTOGALERIE BOURÁNÍ HALY 10.4.2010

BOURÁNÍ HALY 10.4.2010 více

Kontakt

Areál správce
tel. +420.728 160 138        

Chata správce
tel. +420.602 663 354

NÁMĚTY ...
PŘIPOMÍNKY ...
STÍŽNOSTI ...

Krátké zprávy

Běchovická korunka 2024

Záříjová Běchovická korunka 2024 se uskuteční 4.září 2024 


Od září na areálu streatdance a cvíčo pro děti do 7 let

od září zahajujeme spolupráci se společností www.doublecookies.cz